• Samsung Galaxy S6 Temperli Cam Ekran Koruyucu

 

 

 

Samsung S6 Telefonlarınız için Tempered Glass Darbe Emici Kırılmaz Ekran Koruyucu 

 

Tempered Glass Nedir.

Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu diğer tüm ekran koruyucu filmlerden daha iyi korur. Araba camlarında kullanılan teknolojinin aynısıdır.

 

Çizilmeye Dayanıklı

Sertliği 9H’dir, bıçak, anahtar gibi keskin objelerle bile çizilmez. Çok büyük darbelerde kırılarak (cam gibi parçalanmaz, tehlike oluşturmaz) darbeyi emerek telefonunuzun ekranını korur.

 

İnce ve Dokunulur

Dokunmatik ekranın hassasiyetini kesinlikle etkilemez. Uzun süre ekranınızı korur. Çıkarmak istediğinizde kolayca sökülebilir. Ekran üzerinde herhangi bir iz bırakmaz.

 

Tam Uyum

Hem uygulama kolaylığı hem de güçlü ekran koruması için cihazınızın ekran ölçülerine tam uyumludur

 

Yuvarlak Kenarlar

Yuvarlak kenarları sayesinde hem daha rahat kullanışlı hem de darbelere karşı daha güçlü koruma sağlar.

 

Kolay Uygulama

Herkesin çok rahatlıkla uygulayabileceği niteliktedir. Telefon ekranınızı iyi şekilde temizleyip camı uygulamanız yeterlidir. Jelatin gibi çok esnek olmadığı için doğrudan ekrana yapışır ve hava kabarcığı bırakmaz, ekranda yağ izi ve parmak izi bırakmaz.

 

Paket İçeriği
1 adet tempered glass cam ekran koruyucu
Mikrofiber temizleme bezi
Alkollü temizleme bezi.

 

Yüksek görüntü kalitesi arayan, ekran üzerinde oluşan yağ izlerinden şikayetçi olan ve telefonunun ekranının estetik görüntüsünü bozmak istemeyen kişiler için en iyi çözüm tempered glass ekran koruyucu filmlerdir.

 

Tempered Glass Ekran Koruyucu hakkında;

Tempered Glass diğer camlara göre daha çok dayanıklı olsa da bu ekran koruyucunuzun kesinlikle kırılmayacağı anlamına gelmez. Tempered glass ekran koruyucuları, ekrana gelen herhangi bir darbeyi emerek telefonunuzu korur fakat çok şiddetli veya ekran yüzeyine paralel olarak gelebilecek olan darbelerde kırılabilirler ama kırıldığında insanlara zarar verebilecek cam parçacıkları oluşturmaz. Bu darbe sonucunda sadece telefonunuz ekran koruyucu filmi kırılır, telefonun gerçek ekranı kırılmaz.

 

Neden Ekran Koruyucu Cam Kullanmalıyım..?

Dünya üzerinde yapılan araştırmalara göre satılan aklıllı telefonların yaklaşık %50'ye yakın bir kısmı çeşitli sebeplerden ötürü ekranı kırılmaya maruz kalmaktadır. Yaklaşık 1000-3000 TL arasında ücret ödediğimiz akıllı cep telefonlarımızın bu ekran kırılması nedeniyle ortalama 300-750TL arası ek bir maliyet oluşturmaktadır.

 

Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte üretilen Kırılmaz Cam Ekran Koruyucular uzun vadede ekonomik olarak fayda sağlamalarının yanında, telefonunuzun yıpranma sebebi ile değrinin düşmesini de engellemektedir. Temperli Cam Ekran Koruyucular akıllı cep telefonlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz, görüntü kalitesi, saydamlık ve dokunmatik hassasiyetini engellemeyecek tasarımlar ile karşımıza çıkan ürünlerdir.

 

Temperli Cam Ekran Koruyucuları, ekrana gelen herhangi bir darbeyi emerek telefonunuzu korur fakat çok şiddetli veya ekran yüzeyine paralel olarak gelebilecek olan darbelerde kırılabilirler ama kırıldığında insanlara zarar verebilecek cam parçacıkları oluşturmaz. Bu darbe sonucunda sadece telefonunuz ekran koruyucu filmi kırılır, telefonun gerçek ekranı kırılmaz.

 

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Samsung Galaxy S6 Temperli Cam Ekran Koruyucu

  • Marka: Diğer
  • Ürün Kodu: jet_00351
  • Stok Durumu: 2
  • 8,00TL

  • KDV Hariç: 6,78TL

Benzer Ürünler

Everest IP-604 Cep Telefonu Tutucu Askı Aparatı ve Araç Şarjı

Everest IP-604 Cep Telefonu Tutucu Askı Aparatı ve Araç Şarjı

Everest IP-604; Esnek yapısı ve uzuyan-kısalan Üst kolu sayesinde Bütün Akıllı Telefon Serisine uyum..

6,70TL KDV Hariç: 5,68TL

50cm 6.3mm Dişi 3.5mm Erkek Gitar Kablo Çevirici

50cm 6.3mm Dişi 3.5mm Erkek Gitar Kablo Çevirici

50cm 6.3mm DİŞİ 3.5mm ERKEK GİTAR KABLO ÇEVİRİCİ ..

6,90TL KDV Hariç: 5,85TL

6Pin PCI-Express 6 Pin VGA Grafik Ekran Kartı Enerji Power Kablo

6Pin PCI-Express 6 Pin VGA Grafik Ekran Kartı Enerji Power Kablo

6Pin PCI-Express 6 Pin VGA Grafik Ekran Kartı Enerji Power Kablo ..

3,40TL KDV Hariç: 2,88TL

Etiketler: samsung, galaxy, s6, temperli, cam, ekran, koruyucu